Kampania antysmogowa: Marian Dziędziel z siekierą w ręku uczy, czym palić w piecu

23 listopada 2017, 12:07
Fot. Pixabay

Ruszyła kolejna odsłona kampanii antysmogowej inicjatywy "Gmina z dobrą energią”. Jej motorem napędowym jest spot promocyjny, w którym wystąpił znany aktor Marian Dziędziel. Przesłanie krótkiego filmiku jest jedno: spalanie śmieci w przydomowych piecach oznacza trucie siebie i sąsiadów.

Jak podają organizatorzy kampanii na swojej stronie internetowej, kolejny sezon grzewczy to, niestety, również powrót problemu smogowego w gminach. Z tego też względu, ruszyła kolejna odsłona kampanii ”Nie truj sąsiada”, która ma na celu edukację w kwestii skutków wykorzystywania śmieci do opalania mieszkań. Wczoraj zaprezentowany został najnowszy spot promujący akcję.

Poprzednie spoty, w których wystąpili Franciszek Pieczka oraz Remigiusz Wierzgoń – ReZi, zanotowały tysiące odsłon i odbiły się szerokim echem w całym kraju.


Na stronie kampanii znajdują się też wywieszki informacyjne, które można wręczyć lub przywiesić na płocie czy klamce sąsiada używającego niebezpiecznych materiałów do ogrzewania swego domu.

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24