Dyskusja o rynku mocy podczas III Forum Przemysłowego [PATRONAT]

4 grudnia 2017, 17:39
Fot. Forum Ekonomiczne

W dniach 8-10 grudnia odbędzie się III Forum Przemysłowe w Karpaczu. W ramach Forum, które gromadzi co roku najważniejszych przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu odbędzie się blok tematyczny poświęcony problematyce rynku mocy i transformacji energetycznej w Polsce. Dyskusję, która odbędzie się 8 grudnia, poprowadzi Jakub Kajmowicz, Zastępca Redaktora Naczelnego serwisu Energetyka24.

Blok tematyczny pt. 'Rynek mocy i negawaty wsparciem transformacji energetycznej w Polsce' odbędzie się 8 grudnia - pierwszego dnia III Forum Przemysłowego. W jego trakcie uczestniczy bloku odpowiedzą na pytania:Rynek mocy i negawaty wsparciem transformacji energetycznej w Polsce? Dlaczego energetyka w Polsce „skazana” jest na wprowadzenie rynku mocy? Czy
 z perspektywy potrzeb inwestycyjnych oraz przemian hurtowego rynku energii, rynek mocy i negawaty będą skutecznym wsparciem transformacji energetycznej w Polsce?

W bloku udział wezmą paneliści: Beata Superson-Polowiec  (Partner/Radca Prawny, Polowiec i Wspólnicy sp. j.), Jacek Misiejuk (Dyrektor Zarządzający, EnerNOC Polska Sp. z o.o., Polska),
Henryk Kaliś (Prezes Zarządu, Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii), Andrzej Kroczek (Kierownik Działu Usług DSR, Enspirion Sp. z o.o.).

Dyskusja dobędzie się w Centrum Konferencyjnym Hotelu Gołębiewski przy ul. Karkonoska 14 w Karpacz, 8 grudnia o godz. 15.30.

Więcej informacji o Forum dostępne są tutaj: III Forum Przemysłowe w Karpaczu

Zobacz także: Reindustrializacja i innowacje na III Forum Przemysłowym w Karpaczu

 

 

 

Energetyka24
Energetyka24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets Energetyka24